ŞİRKET PROFİLİ

1975'ten
Günümüze

Aydınlatma sektöründe 40. yılına giren Nasa Aydınlatma, en yeni teknolojileri kullanarak, yüksek kalite standartlarında ürettiği ürünleri zamanında teslim ederek sektördeki payını her yıl daha da artırıyor.

Yönetimde yenilikçi bakış açısı, dinamik ve esnek yapısıyla, kaliteli ve özgün ürün tasarımlarıyla sektöründe farklılık yaratmayı hedefliyor. Müşteri odaklılığı ve müşteri memnuniyetinin en üst düzeyde karşılanması yaklaşımını kurulduğu günden bu yana ilke edinen Nasa Aydınlatma, Treluce markasıyla 2003 yılından bu yana sektöre yepyeni fikirler, ürünler ve çözümler üretiyor.

Her ihtiyaca uygun aydınlatma armatürleri, projeye özel aydınlatma armatürü imalatı, aydınlatma üniteleri ve sistemleri gibi müşterilerinin her ihtiyacını karşılayacak çözümleri sunuyor. Karaköy Şişhane’de beş katlı mağaza, biri İkitelli diğeri Çorlu’da iki üretim tesisi ve lojistik hizmetlerin hızla verilmesi için açılan deposu ile dört noktada hizmet veriyor.

Üretimdeki gücünün yanı sıra Ar-Ge çalışmaları ve yeni teknolojileri takip eden uzman ekibiyle, ileri teknolojileri ürünlerinde uygulayarak, testlerden geçirip müşterilerine sunmayı da görev edinmiştir.

Teknolojinin her geçen gün geliştiği ve değiştiği çağımızdaki yoğun rekabet ortamında hem Treluce’nin bu hızlı gelişime ayak uydurması hem de müşterilerinin her zaman rakiplerinden bir adım önde olması için aralıksız çalışmalarımızı sürdürüyoruz.